Rekreační jízdárna Borek

Rekreační jízdárna Borek nabízí jízdu na koních pro začátečníky i různě pokročilé jezdce všech věkových kategorií. V současné době máme k dispozici 4 koně plamene Hafling a jednu klisnu pony pro nejmenší děti. Všichni koně jsou klidní, mají přátelskou povahu a jsou zvyklí na  toulky přírodou. Máme celoroční provoz, svou návštěvu u nás nebo vyjížďku si objednejte na telefonu 608 888 421 nebo mailem na brezinova.olga@atlas.cz.

 

4 Comments

 1. Pozvánka na Zimní procházku s koňmi.
  V pátek 30. prosince zveme širokou veřejnost na tradiční procházku zimní krajinou s koňmi.
  Přijďte, jízda na koních pro všechny zdarma, pro každého malý dáreček na uvítanou a pro dospělé pohárek horké medoviny. Sejdeme se za každého počasí v 9.30 hodin v Borku, návrat plánujeme kolem 13. hodiny, trasa podle počasí lesem nebo otevřenou krajinou. Těšíme se na Vás.

 2. Pozvánka na Dětský den do Chotěboře.
  V neděli 4. června se za námi přijďte podívat na oslavy Dětského dne v Chotěboři na louku poblíž Zimního stadionu. Budeme tu s našimi koňmi dělat radost dětem a nabízet jim svezení v čase mezi 13. a 16. hodinou.
  Těšíme se na Vás.

 3. POZVÁNKA
  Jarní procházka s koňmi- neděle 22. dubna.
  Zveme všechny známé i neznámé kamarády na tradiční procházku s koňmi. Čekáme Vás mezi 9.- 9.30 hodinou u nás v Borku. Projdeme se jarní přírodou, zájemci se mohou svézt zdarma na našich koních a po návratu si můžeme opéct buřty na ohni nebo jen tak posedět u kávy nebo čaje. Vezměte si vlastní buřty, jaké máte rádi, ať Vám chutnají.
  Těšíme se na všechny, Olina Březinová s koňmi, rekreační jízdárna Borek, tel. 608 888 421.

 4. Fotky z některých našich akcí najdete na adrese https://kone-borek.rajce.idnes.cz/

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*